1st January: Rotherham - Coventry
2nd January: Raith - Dundee
2nd January: Hibernian - Hearts
20th February: Maccabi Tel Aviv - Basel
21st February: Hakoah Amidar Ramat Gan - Hapoel Petah Tikva
22nd February: Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Be'er Sheva
15th March: Malmö FF - Hammarby
30th March: Mjällby - Gefle
13th April: Viktoria Plzen - Vysocina Jihlava
14th April: Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
15th April: Slovan Bratislava - Senica
16th April: Sparta Praha II - Kraluv Dvur
18th April: Chesterfield - Exeter
18th April: Tamworth - Hereford
19th April: Burton - Hartlepool
26th April: Österlen FF - Hittarp (Branteviks IP)
2nd May: Kruoja - Siauliai
3rd May: Neman Grodno - Shakhtar Soligorsk (in Borisov)
4th May: Zvezda BGU - Isloch
4th May: Dinamo Minsk - Belshina
10th May: Höganäs - Assyriska BK
17th May: IFK Uddevalla - Skövde
28th May: Asarum - Nosaby
1st June: Vimmerby - FC Rosengård
6th June: Värmdö - Aspudden-Tellus
6th June: Spårvägen - Strömsberg
7th June: Huddinge - Västerås SK
18th June: Zalgiris Vilnius - Banga
19th June: Siauliai - Ekranas
21st June: 1625 Liepaja - Salaspils
21st June: Liepaja - Daugava
22nd June: Ventspils - BFC Daugavpils
4th July: Skellefteå FF- IFK Luleå
6th July: IFK Mariehamn - Inter Turku
12th July: Lunds BK - Örgryte
17th July: Linfield - AIK (in Lurgan)
18th July: Cork City - UCD
19th July: Cobh Ramblers - Longford
20th July: Dundalk - Athlone Town
21st July: Shamrock Rovers - Cork City
22nd July Celtic - KR (Murrayfield Stadium)
26th July: FC Höllviken - BW 90
2nd August: Fässberg - Ullared
2nd August: Lindome - Nike
3rd August: Strømmen - Sandefjord
3rd August: Stabæk - Rosenborg
9th August: Basel II - YF Juventus
9th August: Basel - Zürich
10th August: Luzern - Grasshoppers
24th August: AB - AGF
30th August: Kristianstads FF - Örgryte
13th September: IFK Ölme - Karlstad BK
14th September: Råslätt - HIF Akademi
27th September: Crawley - Yeovil
4th October: IFK Osby - Bromölla
5th October: Österlen FF - IFK Malmö (Skillinge IP)
18th October: Malmö FF - Elfsborg
27th October: Bologna - Trapani
28th October: Sassuolo - Empoli
29th October: Fiorentina - Udinese
30th October: Hellas Verona - Lazio
15th November: Montenegro - Sweden (Gradski Stadion, Podgorica) 62